Navigace

Dnes jsme tu pro vás:
7:30 - 17:00

Kariéra

Do našeho kolektivu nyní hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici:

Učitel/ka anglického jazyka pro denní studium

Pracovník klientského servisu/studijního oddělení

Nabízíme:
– zajímavou a perspektivní práci na pracovní smlouvu v přátelském a dynamickém
  kolektivu
– možnost kariérního růstu v rámci kariérního systému
– moderní technické vybavení školy
– podporu dalšího vzdělávání

Požadujeme:
– vysokoškolské vzdělání příslušného zaměření
– dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
– spolehlivost, pečlivost a flexibilitu
– znalost práce na PC
– praxe na střední škole výhodou
– certifikát hodnotitele pro státní maturity výhodou

Mzdové podmínky a benefity:
– nástupní mzda 40.000 Kč
– příplatky za nadúvazkové hodiny, třídnictví, suplování
– možnost příspěvků na penzijní připojištění či životní pojištění
– možnost příspěvků na kulturu, sport, vzdělávání a zdraví
– příspěvek na stravování
– firemní notebook
– firemní mobilní telefon

Nástup:
– ihned nebo dle dohody

Jestliže Vás tato pracovní příležitost zaujala, zašlete prosím Váš profesní životopis s úvodním dopisem na prace@ssgh.cz.

Hlavní náplň práce:
– administrativa spojená s péčí o uchazeče a žáky školy, vedení spisů
– činnosti spojené s přijímacím řízením uchazečů o studium
– telefonická a emailová komunikace
– poskytování informací o nabídce vzdělávání na naší škole
– aktivní účast na prezentacích školy a dnech otevřených dveří

Požadujeme:
– vysokoškolské vzdělání
– spolehlivost a zodpovědnost
– samostatnost při plnění úkolů a zároveň týmového ducha
– dobré komunikační schopnosti a kultivovaný písemný projev
– dobré znalosti PC (MS Office)
Zkušenost ve školství výhodou.

– nástupní mzda 28 – 30.000 Kč
– možnost příspěvků na penzijní připojištění a životní pojištění
– příspěvek na kulturu, sport, vzdělávání a zdraví
– 5 týdnů dovolené

Nástup:
– dle dohody

Pokud chcete být členem našeho týmu, zašlete prosím Váš profesní životopis s motivačním dopisem na prace@ssgh.cz.

Facebook YouTube LinkedIn TikTok Instagram
x

Změna provozní doby studijního oddělení a CSP Více informací