Navigace

Dnes jsme tu pro vás:
7:30 - 17:00


Proč studovat u nás?

Doplňte si vzdělání dálkovou, nástavbovou nebo kombinovanou formou studia na škole, která nabízí skvělé vyhlídky na pracovní uplatnění. Naši absolventi získají kvalitní zaměstnání většinou ihned po ukončení studia a jejich zaměstnanost se dlouhodobě drží vysoko nad celostátním průměrem.

Doplňte si vzdělání na škole, která je specialista na dálkové studium

Již třetí desetiletí se specializujeme na dálkové studium. Více než polovina našich studentů jsou lidé, kteří si doplňují vzdělání při zaměstnání. Se studenty dálkového studia komunikujeme, snažíme se, v rámci zákonem daných mezí, vycházet vstříc jejich potřebám a námětům a studium jim tím co nejvíce usnadnit a zpříjemnit.

Využijte možnost maturovat bez matematiky

Nově po opětovné legislativní změně na žádném z našich oborů není povinná maturita z matematiky.  Využijte šanci ušetřit si jednu náročnou zkoušku, dříve, než se zase změní zákon.

Netrapte se přijímačkami

Abyste mohli být přijati, je třeba doložit potřebné dokumenty a vyplněnou přihlášku. Vše lze získat buď pomocí průvodce výběrem studia, nebo vám rády poradí studijní referentky. V letošním roce je třeba odevzdat přihlášku od 1. 2. do 20. 2. 2024. Přijímačky jsou sice povinné, ale nemějte z nich žádné obavy.

Nezatěžujeme vás zbytečnostmi

Učíte se jen to nezbytně nutné. Víme, že seznam vašich povinností nezačíná a nekončí jen školou a výukou, proto se vám snažíme studium co nejvíce usnadnit. Když nemůžete přijít na hodinu, máte k tomu svůj důvod, jen se on-line omluvíte ve své osobní zóně a to stačí. Jsme dospělí, omluvenky od lékaře už vážně nejsou potřeba. Na výuku chodíte kvůli sobě, ne kvůli nám. Ze zkušenosti víme, že čím vyšší docházka, tím úspěšnější student. Protože když na hodinu přijdete, je jisté, že jste si pro studium vyhradili čas a zároveň, pokud něčemu neporozumíte nebo potřebujete s něčím pomoci, vyřešíte to s učitelem hned na místě.

Poskytujeme vám Záruku úspěšnosti studia

Zaručujeme úspěšné studium nebo vrácení peněz! Část zodpovědnosti za vaše studium bereme na sebe. Pokud budete mít alespoň 80% účast na hodinách teoretického vyučování, pak zpravidla víme, že nemáte problém ročník úspěšně dokončit. Pokud by se to přes to nepovedlo, pak vám vrátíme školné nebo můžete ročník zdarma zopakovat. Přesné znění Záruky zde.

Jsme pro vás na Centru studijní podpory až do 19 hodin

Pokud se stanete naším studentem, pak můžete využít každý všední den od 8 do 19 hodin pomoc kolegyně na Centru studijní podpory, která vám pomůže s termíny, testy, učivem, …

Naučíme vás jak se rychle a efektivně učit

Pro studenty maturitních oborů dálkového a kombinovaného studia, kteří odevzdají přihlášku ke studiu do 30. 6., nabízíme jako bonus ZDARMA KURZ EFEKTIVNÍHO UČENÍ.

  • Naučíme vás se efektivně učit.
  • Jak je možné, že si lidé pamatují 20 děl Karla Čapka?
  • Co lidem pomáhá, že si pamatují 40 slovíček z lekce angličtiny?
  • Čím si lidé zvyšují svou pozornost?

Náš mozek je sval a jako každý sval, aby byl schopný jakýchkoli výkonů, musí se trénovat. Návrat do školních lavic po letech bývá náročný. Najdeme spolu systém, jak na učební látku, jak studovat co nejefektivněji.

Každému vyhovuje něco jiného, proto bychom se rádi věnovali více učebním přístupům, které si vyzkoušíme, a poznáme tak, který styl je pro nás ten pravý. Poznáme způsoby, techniky a metody, které nám během učení pomáhají. Učení se tak stává snazší, smysluplnější a především efektivnější.

  • Délka kurzu je 12 hodin, rozdělených do 3 dní (čtvrtek – sobota)
  • Počet míst je omezený. Nabídka platí pouze do naplnění kapacity dvou kurzů.
  • Na kurz se můžete přihlásit u studijní referentky, kde je nutné vyplnit přihlášku.

Jste v angličtině začátečník, případně „falešný začátečník“? Využijte bonusového kurzu jazyka před nástupem ke studiu

Pro studenty maturitních oborů dálkového studia, kteří odevzdají přihlášku ke studiu do 30.6.,  nabízíme jako bonus ZDARMA VSTUPNÍ INTENZIVNÍ KURZ  ANGLICKÉHO JAZYKA.

Kurz vám usnadní začátek studia anglického jazyka. Poradíme vám, jak efektivně studovat a na co se zaměřit. Lektorka vám ukáže, jak se poprat se základy anglické výslovnosti a jak se naučit mluvené angličtině co nejlépe rozumět. Zároveň si z kurzu odnesete nejdůležitější slovíčka, fráze a obraty.

Kurz bude otevřen pro úplné a falešné začátečníky. Tedy studenty, kteří se s angličtinou setkávají zcela poprvé a nikdy se ji neučili, ale i ty, kteří už několikrát absolvovali první dvě lekce a dál se nedostali.

  • Délka kurzu je 12 x 60minut.
  • Počet míst je omezený. Nabídka platí pouze do naplnění kapacity dvou kurzů.
  • Na kurz se můžete přihlásit u studijní referentky, kde je nutné vyplnit přihlášku.

Profesní poradce

Našim studentům poskytujeme pomocnou ruku nejen při studiu, ale i v oblastech, které se týkají změny zaměstnání. Na začátku prázdnin se koná dobrovolný seminář, kde se zaměříme na všechny aspekty hledání nové práce. Řekneme si podrobně jak se vypořádat s životopisem, s motivačním dopisem, co lze čekat u pohovoru, na jaké záludné otázky je dobré se připravit,… Rovněž lze v průběhu roku využít možnost bezplatné konzultace s profesním poradcem.

Nabídky zaměstnání

Protože jsme školou vyhlášenou i v odborných kruzích, velmi často se na nás obracejí potenciální zaměstnavatelé s volnými pracovními pozicemi. Jejich nabídky prověříme a pak našim studentům zprostředkováváme. Kromě toho, že je naleznou ve své studijní zóně, přijde jim i upozornění e-mailem.


Facebook YouTube LinkedIn TikTok Instagram
x
Zpět nahoru