Navigace

Dnes jsme tu pro vás:
8:00 -16:00


Naši partneři

Zde najdete popis a adresy hotelů, které s námi spolupracují, a také seznam našich sponzorů a partnerů.

Vybrané hotely

AUGUSTINE RESTAURANT

AUGUSTINE RESTAURANT

Augustine Restaurant se nachází v kouzelném prostředí bývalého kláštera v centru města, v sousedství Valdštejnské zahrady. Restaurace, která získala tři zlaté lvy od Royal Gastro 2017, nabízí ve dvoře částečně krytém skleněnou střechu sofistikované evropské menu se specialitami české kuchyně v moderním pojetí. Hosty nejžádanějším pokrmem jsou vepřová víčka dušená ve Svatotomášském pivě, jehož receptura sahá až do 14. století. Kromě lokálních pokrmů tvoří část jídelníčku mezinárodní pokrmy a speciality z exotičtějších surovin. Oblibě se těší například bílá rajčatová polévka.

Clarion Congress Hotel Prague

Clarion Congress Hotel Prague

Clarion Congress Hotel Prague náleží ke Kongresovému centru a disponuje několika tématickými restauracemi a bary - Restaurace Gourmet, Bar Tempus, Lobby bar Chronos a Club Lounge.
Dokonalý průběh kongresů a společenských akcí zde pomáhají zajistit mimo jiné i naši studenti oboru Hotelnictví, o perfektní gastronomický servis se zde pod vedením šéfkuchaře Miroslava Soukupa starají studenti oborů Gastronomie, Kuchař-číšník a Cukrář. Studenti zde uplatní nejen své odborné dovednosti, ale i znalosti anglického, německého a španělského jazyka.

Hotel Andaz Prague

Hotel Andaz Prague

Luxusní lifestylový pětihvězdičkový hotel, který je součástí hotelového řetězce Hyatt, se nachází v místech bývalého Cukrovarnického paláce v centru Prahy.
Žáci oborů Gastronomie se tu seznámí se všemi gastronomickými provozy. V hotelové restauraci ZEM, která nabízí avantgardní českou bistronomii vytvořenou z místních surovin a doplněnou akcenty japonské Izakayi, nasbírají zkušenosti také žáci oboru Kuchař-číšník a Cukrář. Do hotelového provozu se zde zapojí i žáci oboru Cestovní ruch. Během své praxe si zde také zdokonalí jazykové schopnosti.

Hotel NH Prague City

Hotel NH Prague City

Čtyřhvězdičkový hotel v centru Prahy. Unikátní moderní hotel obklopený zelení se skládá ze dvou oddělených budov spojených lanovkou.

Vzhledem k zahraniční klientele zde studenti denně hovoří anglicky a německy, čímž zlepšují své jazykové dovednosti. Studenti oboru Hotelnictví projdou všemi středisky a poznají tak komplexně chod luxusního hotelu, studenti oborů Gastronomie a Kuchař-číšník se zde zase seznámí se všemi gastronomickými provozy.

Andel's by Vienna House Prague

Andel's by Vienna House Prague

Jeden z nejnovějších a nejmodernějších hotelů v Praze, který se nachází v nové business a nákupní zóně Anděl City. Patří pod renomovaný mezinárodní hotelový řetězec Vienna International Hotels & Resorts.

Studenti školy zde nasbírají zkušenosti z práce v luxusním hotelu s téměř výhradně zahraničními klienty a mohou během praxe uplatnit své jazykové znalosti. Hotel je vybaven nejmodernějšími technickými a gastronomickými technologiemi.


Facebook YouTube LinkedIn TikTok Instagram
x
Zpět nahoru