Navigace

Dnes jsme tu pro vás:
7:30 - 17:00


Více o škole a historii

Střední škola gastronomická a hotelová vpustila do lavic první žáky v roce 1991 ještě jako Střední odborné učiliště stravování a služeb. Byla jednou z prvních soukromých hotelových škol u nás.

Co byste o nás měli vědět:

  • Vybrané odborné předměty, cizí jazyky a výpočetní technika se vyučují ve skupinách s menším počtem žáků.
  • Praktické vyučování je zajištěno na špičkových pracovištích v Praze. Studenti se tak mohou učit od těch nejlepších a získat do svých životopisů praxi, která má váhu.
  • K žákům přistupujeme individuálně.
  • Jsme specialisty na dálkové studium. Vybírat v něm můžete z oborů Podnikání, Hotelnictví, Cestovní ruch, Gastronomie, Kuchař-číšník.
  • Každoročně organizujeme mnoho oblíbených kurzů – carving, baristické, barmanské, animátorské kurzy a další.

Naše škola

Nenechte se zmást názvem – Střední škola gastronomická a hotelová nabízí kromě studia Gastronomie, Hotelnictví také studium Cestovního ruchu a Podnikání. Vybrat si u nás můžete z mnoha oborů i forem studia – denní, dálkové, kombinované i nástavbové, maturitní i výuční.

Čím je naše škola výjimečná?
Moderním vybavením i moderním přístupem k výuce. Klademe důraz na špičkovou úroveň cizích jazyků a spolupráci s těmi nejlepšími podniky a odborníky ve svém oboru.

Věříme, že studium na naší škole bude nejen výborným odrazovým můstkem k vaší vysněné práci, ale také na něj budete s láskou vzpomínat.


Facebook YouTube LinkedIn TikTok Instagram
x
Zpět nahoru