Navigace

Dnes jsme tu pro vás:
7:30 - 17:00


Přípravné kurzy

Pro budoucí studenty prvních ročníků maturitních oborů dálkového studia nabízíme jako BONUS ZDARMA účast na jednom z doplňkových kurzů.

Podmínkou pro účast na kurzu je odevzdání přihlášky ke studiu dálkové/kombinované formy maturitních oborů a zaplacení celého školného nejpozději před konáním kurzu. Závazné přihlášení na kurz Přihláška na kurzy 2024

Nabídka platí do naplnění kapacity kurzů.

NABÍZENÉ KURZY:

Intenzivní kurz anglického jazyka pro začátečníky a falešné začátečníky

Kurz vám usnadní začátek studia anglického jazyka na naší škole. Poradíme vám, jak efektivně cizí jazyk studovat a na co se zaměřit. Lektorka vám ukáže, jak se poprat se základy anglické výslovnosti a jak se naučit mluvené angličtině co nejlépe rozumět. Zároveň si z kurzu odnesete nejdůležitější slovíčka, fráze a obraty.

Čas výuky: v odpoledních hodinách, 2x týdně  (celkem 12 vyučovacích hodin)

Jazyková úroveň: začátečníci / falešní začátečníci – kurz je určen pro budoucí studenty anglického jazyka na naší škole a není určen pro pokročilé studenty.

Kurz efektivního učení

Kurz si klade za cíl ulehčit studentům dálkového studia návrat do školních lavic a naučit je, jak se správně a efektivně učit. Představí způsoby, techniky a metody, které během učení pomáhají. Studium se tak stává snazší, smysluplnější a především efektivnější. Věnovat se budete
i individuálním stylům učení, protože každému vyhovuje něco jiného. Vyzkoušíte si různé učební přístupy, a poznáte, který styl je pro Vás ten pravý.

Čas výuky: pátek a sobota nebo pouze sobota, podrobnosti v Přihláška na kurzy 2024

 


Facebook YouTube LinkedIn TikTok Instagram
x
Zpět nahoru