Navigace

Dnes jsme tu pro vás:
9:00 - 16:00


Přípravné kurzy

Pro budoucí studenty prvních ročníků maturitních oborů dálkového studia nabízíme jako BONUS ZDARMA účast na jednom z doplňkových kurzů.

Podmínkou pro účast na kurzu je odevzdání přihlášky ke studiu dálkové/kombinované formy maturitních oborů a zaplacení celého školného nejpozději před konáním kurzu. Závazné přihlášení na kurz   Přihláška na kurzy 2020

Nabídka platí do naplnění kapacity kurzů.

NABÍZENÉ KURZY:

Intenzivní kurz anglického jazyka pro začátečníky a falešné začátečníky

Kurz Vám usnadní začátek studia anglického jazyka na naší škole. Poradíme Vám, jak efektivně cizí jazyk studovat a na co se zaměřit. Lektorka vám ukáže, jak se poprat se základy anglické výslovnosti a jak se naučit mluvené angličtině co nejlépe rozumět. Zároveň si z kurzu odnesete nejdůležitější slovíčka, fráze a obraty.

Čas výuky: v odpoledních hodinách, 2x týdně  (celkem 12 vyučovacích hodin)

Jazyková úroveň: začátečníci / falešní začátečníci – kurz je určen pro budoucí studenty anglického jazyka na naší škole a není určen pro pokročilé studenty.

Opakovací kurz ruského jazyka

Kurz si dává za cíl osvěžit vám polozapomenutou znalost ruského jazyka, který jste v minulosti studovali. Pokud už si při pohledu na psaný text nejste tak docela jisti, je kurz určen právě pro vás. Projdeme znovu azbuku, základní obraty, fráze, poradíme jak na ruskou klávesnici.

Čas výuky: v odpoledních hodinách, 2x týdně  (celkem 10 vyučovacích hodin)

Jazyková úroveň: Kurz není určen pro pokročilé studenty.

Kurz efektivního učení

Kurz si klade za cíl ulehčit studentům dálkového studia návrat do školních lavic a naučit je, jak se správně a efektivně učit. Představí způsoby, techniky a metody, které během učení pomáhají. Studium se tak stává snazší, smysluplnější a především efektivnější. Věnovat se budete
i individuálním stylům učení, protože každému vyhovuje něco jiného. Vyzkoušíte si různé učební přístupy, a poznáte, který styl je pro Vás ten pravý.

Čas výuky: čtvrtek, pátek 15:30 – 19:30 hodin; sobota 9:00 – 13:30 hodin (celkový rozsah 12 hodin)

Přihláška na kurzy 2020


x
Zpět nahoru