Navigace

Dnes jsme tu pro vás:
7:30 - 17:00


Exkurze do restaurace LEAF

Napsal: ssgh

Po předchozím workshopu o biopotravinách pořádaném organizací LOVIME.BIO, měli nyní naši žáci možnost vidět, jak pracují s biopotravinami v restauraci LEAF v pražských Strašnicích.

Mladí majitelé restaurace, Bára a Michal, kteří naši školu úspěšně vystudovali, žákům ukázali, jak lze vařit z lokálních surovin, podle aktuální sezóny a s minimem odpadů. Seznámili je s vybavením restaurace, mezi které zde mimo jiné patří i mlýnek na obilí, zahrádka na baru a kompostér…

Všichni mohli ochutnat chipsy z květákových listů, zavařené česnekové výhonky a spoustu dalších zelených výhonků . Žáci tak poznali nové zajímavé chutě a nápady, které jim mohou posloužit jako inspirace pro jejich budoucí profesní život.


Facebook YouTube LinkedIn TikTok Instagram
x
Zpět nahoru