Navigace

Dnes jsme tu pro vás:
7:30 - 17:00


Workshop o biopotravinách

Napsal: ssgh

Naši žáci se zúčastnili workshopu organizovaného společností LOVIME.BIO. Nejdříve se žáci na přednášce dozvěděli, jaké jsou základní rozdíly mezi ekologickým a konvenčním zemědělstvím, jak poznat biopotraviny a kde je sehnat a jak oni sami mohou svojí volbou ovlivnit to, jak naše jídlo vzniká. Druhá část tohoto workshopu se uskuteční už mimo naši školu, a to v restauraci Leaf.

Organizace LOVIME.BIO doslova loví zajímavosti, novinky a informace ze světa ekologického zemědělství, bio a místních potravin. Snaží se měnit přístup lidí k biopotravinám a ekologickému zemědělství. Jedním z jejích projektů je právě i spolupráce se školami, pro které lektoruje workshopy, návštěvy ekologických farem a udržitelně fungujících gastro-provozů.


Facebook YouTube LinkedIn TikTok Instagram
x
Zpět nahoru