Navigace

Dnes jsme tu pro vás:
7:30 - 17:00


Sametový listopad na naší škole

Napsal: ssgh

Jedenáctý měsíc bývá na naší škole již tradičně zaměřen na akce připomínající události listopadu ´89. Do tohoto balíčku spadají různé výstavy, projekce, debaty a workshopy, které studenti absolvují napříč ročníky.
Do programu se tento rok zapojili i vyučující projektem „Má osobní vzpomínka na listopadové události“. Pomyslný vrchol „Sametového listopadu“ se na škole uskutečnil již pár dní před státním svátkem, kdy si studenti připomněli Den boje za svobodu a demokracii sametovým happeningem v tělocvičně za zvuků hymny, Modlitby pro Martu a společného zvonění klíčů.

Na Aktuálně.cz vyšel článek „V Listopadu 1989 to bylo o našich rodičích. Teď jsou změny na nás, říkají studenti“, ve kterém je přiblížená akce i u nás na škole. Co o nás napsali, si můžete přečíst zde.


Facebook YouTube LinkedIn TikTok Instagram
x
Zpět nahoru