Navigace

Dnes jsme tu pro vás:
Zavřeno


Mediální vzdělávání na naší škole

Napsal: ssgh

Mezi klíčové kompetence pro život patří i mediální gramotnost a kritické myšlení, jejichž rozvoj na naší škole podporujeme nejen mezi studenty, ale také mezi vyučujícími. V letošním roce tak někteří naši vyučující absolvovali celoroční kurz mediálního vzdělávání v rozsahu 80 hodin pořádaný v rámci programu Jeden svět na školách.
Na základě velmi kladných ohlasů paní učitelka Svatáková uspořádala pro své kolegy ukázkovou hodinu mediálního vzdělávání. Studenti třídy H 2.A tak měli možnost pod vedením Jana Kubíčka,lektora JSNS a zároveň vyučujícího na Gymnáziu Jana Palacha v Praze, odpovídat na jednu z pěti klíčových otázek, a to konkrétně na otázku KDO? Součástí hodiny bylo promítání pořadu Kovyho mediální ring.


Facebook YouTube LinkedIn TikTok Instagram
x
Zpět nahoru