Navigace

Dnes jsme tu pro vás:
7:30 - 17:00


Naši žáci v pořadu V. Moravce na ČT24

Napsal: ssgh

Studenti naší školy se zúčastnili pořadu „Fokus Václava Moravce“, který byl vysílán v úterý 30. dubna 2019 z pražského DOXu na ČT24.
Moderátor Václav Moravec debatoval na téma RECYKLACE SVĚTA se svými hosty (Eva Jiřičná – architektka, Lukáš Likavčan – filozof, Radim Tolasz – klimatolog, Bedřich Moldan – ekolog, Michal Babič – chemik, Soňa Jonášová – environmentalistka).
Probírala se mimo jiné i tato témata: Nová doba si žádá nové činy. Žádá si i nové myšlenky? Je na čase změnit přístup ke světu? A je to vůbec možné? Likviduje lidstvo samo sebe – nebo se žádná apokalypsa nekoná? Jsou studentské stávky za klima přechodná záležitost – nebo signál společenské změny? Co nás může naučit nová generace? Spasí lidstvo vědecké vynálezy? Platí, že každá dobrá myšlenka se nakonec dobře prodá?


Facebook YouTube LinkedIn TikTok Instagram
x
Zpět nahoru