Navigace

Dnes jsme tu pro vás:
Zavřeno


Týdny mediálního vzdělávání na naší škole

Napsal: ssgh

Naše škola se opět zapojila do Týdnů mediálního vzdělávání, které pořádá Jeden svět na školách, vzdělávací program společnosti Člověk v tísni.

Letošní motto „O pravdu/Opravdu?“ poukazuje na to, že v době, kdy se nepravdivé zprávy na sociálních sítích šíří rychleji než ty pravdivé, je hledání pravdy a důvěryhodných informací obzvlášť důležité.

Čeho se naši žáci v rámci Týdnů mediálního vzdělávání zúčastnili? V úterý 22.5. to byla přednáška od organizace Zvolsi.info na téma moderní propaganda a manipulativní techniky dezinformací určená pro třídy G3.A a K2.A . Dále studenti shlédli film „Mimořádná zpráva“ a dokument „Co dokáže lež“ a v červnu budeme besedovat s novinářem.


Facebook YouTube LinkedIn TikTok Instagram
x
Zpět nahoru