Navigace

Dnes jsme tu pro vás:
Zavřeno


Žáci nanečisto volili poslance ve Studentských volbách 2017

Napsal: ssgh

Ve dnech 3. 10. a 4. 10. 2017 proběhly po celé republice Studentské volby. Naše škola u nich samozřejmě nesměla chybět. Tato akce stála hodně času a práce, ale nakonec námi vložená energie přinesla ovoce. Všechno šlo jako po másle a nechyběla ani dobrá nálada. Voliči se chovali kultivovaně, a tak neměla volební komise při samotných volbách mnoho starostí.
Volby proběhly pod vedením Mgr. K. Arnoltové a Mgr. S. Semotánové, kterým patří poděkování, protože bez nich by se naše škola Studentských voleb nezúčastnila.

V Praze se v tomto ročníku zapojilo celkem 48 škol. Studentské Volby organizuje již od roku 2010 společnost Člověk v tísni v rámci vzdělávacího programu Jeden svět na školách. Kompletní výsledky Studentských voleb 2017 najdete zde.


Facebook YouTube LinkedIn TikTok Instagram
x
Zpět nahoru